Erkek Çocuk Künyesi

Çocuklara özel olarak tasarlanan ve sade görünümleriyle ön plana çıkan erkek çocuk künyesi modellerini kategorimiz içerisinden inceleyebilir, hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

İsteğe göre üzerine isim de yazılabilen erkek çocuk künyeleri arasında mavi boncuk kullanılarak daha hareketli bir görünüm kazandırılmış olan modeller de yer alıyor. Ayrıca nazar boncuğu kullanılarak çok daha şık bir duruş kazanması sağlanan künye modellerini de tercih edebilirsiniz.

Zincir bölümü farklı tasarımlara sahip olan modeller pratik kullanımıyla da dikkat çekiyor. Sarı ve beyaz altın kullanılarak hazırlanan erkek çocuk künyeleri uç kısmındaki kanca ile kolayca takılıp çıkarılabiliyor.

Erkek çocuklara özel günlerde hediye etmek için de ideal bir tercih olabilen erkek çocuk künyeleri kaliteli işçiliği sayesinde çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Myra Gold avantajlarından faydalanarak kategoride yer alan modelleri keyifle inceleyebilir ve alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Erkek Çocuk Künyesi Erkek çocuk künye modelleri sade tasarımları ile öne çıkıyor. Mavi boncuk ile daha şık bir görünüm kazanan modelleri Myra Gold ayrıcalığıyla satın alın. modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık Erkek çocuk künye modelleri sade tasarımları ile öne çıkıyor. Mavi boncuk ile daha şık bir görünüm kazanan modelleri Myra Gold ayrıcalığıyla satın alın. Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!