Altın Haç Kolye Modelleri

İnancını ve yaşam tarzını kullandığı aksesuarlar ile yansıtmak isteyenler için tasarlanan haç kolye modelleri birbirinden şık tasarımları ile dikkat çekiyor. 14 ayar sarı altın kullanılarak tasarlanan modeller taş detayları ile şık aksesuarlara dönüşüyor.

Altın haç kolye modelleri arasında sade tasarımların yanı sıra, gösterişli ve taşlı tasarımlar da yer alıyor. Modeller hem kadınlar için hem de unisex olarak tasarlanıyor.

Zarif ve sade modellerin yanı sıra opak ya da zirkon taşlı modelleri kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Yuvarlak kesim zirkon ve mavi opak taşlarla detaylandırılan haç kolye modelleri kullanmaktan keyif duyacağınız aksesuarlarınız arasında yerini alacak.

Siz de Myra Gold işçiliği ile bir tasarım harikası haline gelen haç kolye tasarımları arasından beğendiğiniz modele uygun altın haç kolye fiyatları ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Haç Kolye Modelleri Zerafetle tasarlanmış haç kolye modelleri mi arıyorsunuz? Myra Gold'da sizler için bir çok model ve haç kolye fiyatları için tıklayınız!