Harcadıkça Kazan Kampanyası

KAMPANYA KOŞULLARI

1000 TL - 2499 TL arası alışverişe 200 TL hediye çeki, 2500 TL ve üzeri alışverişe 500 TL hediye çeki kazanabilirsiniz. Kampanya koşullarını lütfen dikkatlice okuyunuz.

1) Kampanya diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez.
2) Kampanyaya 22 Ayar ürünler dahil değildir.
3) Kampanya kodu mesai saatleri içinde (Hafta içi ve iş günleri 09:00-18:00) aynı gün, mesai saatleri dışında takip eden ilk iş günü tarafınıza gönderilecektir.
4) Kampanya kodu size ulaştıktan sonra 30 gün içinde kullanılması gereklidir.
5) Kampanya kodu satılamaz, devredilemez, paraya çevrilemez.
6) 200 TL lik hediye çeki en az 300 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir. 500 TL lik hediye çeki en az 750 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.
7) Hediye çekleri sipariş verirken kaydettiğiniz mail adresiniz ve telefon numaranız dikkate alınarak gönderilecektir. Bu yüzden lütfen kişisel bilgilerinizin doğruluğundan emin olun.
8) Hediye çeklerinin sorumluluğu müşteriye aittir. Kaybolan çeklerin yeniden gönderimi söz konusu değildir. Sistem üzerinden tarihi dolmuş veya kullanılmış çekler için hak talep edilemez.
9) Süresi geçen çekler kullanılamaz.
10) Myragold kampanya tarihini erken sonlandırma veya herhangi ileri bir tarihe uzatma hakkına sahiptir.
11) Kapıda Ödeme seçeneği ile satın alınan siparişlerin ödemesi tarafımıza geçtikten sonra çek kazanımı olacaktır. 
12) Haksız kullanım ihbar ve açıkça tespiti yapıldığında myragold çek kullanılmış olsa dahi alışverişi iptal etme hakkına sahiptir. 
13) İade durumları hakkında aşağıdaki kurallar geçerlidir.
-  Kampanya ya konu olan çek kazanılan ve çek kullanılan alışverişlerdeki ürünlerin tümü veya bir kısmı iade edilemez değişim yapılamaz