Hürrem Sultan Takıları

Hürrem sultan adını şıklığıyla, aklıyla, güzelliğiyle tarihe kazıtmış ünlü bir sultandır. Esaretinin altında mutlu olmayı başarmış bir padişah eşi olarak anılan hürrem sultanın adı günümüzde kitaplara ve filmlere konu olmuş tarihi bir kişiliktir. Öyle ki takı merakıyla ve zevkiyle hala koleksiyonlara ismini verdirmektedir. Bu kadar rağbet gören bir sultanın adını kendi koleksiyonlarımızda kullanmadan yapamadık. Özel tasarımlarımıza ismini verdiğimiz hürrem sultan koleksiyonu içerisinde hürrem sultan takılarından hürrem sultan yüzüğü, hürrem küpe, hürrem takı, hürrem sultan kolyesi gibi modellere yer vermiş bulunan sitemizden beğendiğiniz tasarımları vade farksız 12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Peki en çok akılları kurcalayan sorudur internetten altın takı alınır mı, bu şekilde düşünen müşterilerimizin kafalarında kurdukları ön yargıyı kırmak adına müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için ürünler faturalarıyla, sertifikalarıyla birlikte sigortalı ve ücretsiz kargo ile adrese teslim şeklinde gönderim yapılmaktadır. Tam anlamıyla her açıdan güvenliği etkinleştirilmiş olan satın alma adımlarımızla alışverişinizi tamamlarken içiniz rahat olsun. Sizden başka hiçkimsenin kartınıza ulaşamaması için 3D güvenlik sistemi ile alışveriş yapabilme imkanınız sistemimizde mevcut. Peki nedir 3D güvenlik sistemi? 3D ile alışveriş yaparken size ait cep telefonu numaranıza banka tarafından bir şifre gelir alışveriş esnasında karşınıza gelecek bölümde bu şifreyi girmeden alışverişiniz tamamlanmaz kartınızdan sizden başka hiç kimse faydalanamaz. Bu güven dolu alışveriş sonrasında her kargo bir mutluluktur bizim için ve her kargoda yeni kişilerle tanışmamızın habercisidir. Birbirinden şık ve özel ürünleri yerinizden hiç kalkmadan, mağaza mağaza dolaşmadan küçük bir satın alma aşamasının ardından stokta varsa aynı gün yoksa fabrikamızda üretim aşamasının ardından 3-7 iş günü içerisinde müşterilerimizin adreslerine göndermekteyiz. Bu özel alışveriş deneyimini sizinde yaşamanızı tavsiye eder, bizden memnun kalmanız için hizmet anlamında tüm önerilerinizle beraber sizlere bu keyfi yaşatmaktan mutluluk duyarız.

Kapat Devamını Oku...
Hürrem Sultan Takıları Hürrem sultan takıları koleksiyonu ünlü sultanın sadece ismini değil tarzını da ürünlere yansıtabilen şık bir görsel şölendir. Özel parçalar için Myra Gold