İmza Alyans Modelleri

Sıra dışı ya da özel bir alyans arayanlar için tasarlanan ve patentli olan imza alyans modelleri kategori içerisinde beğeniye sunuluyor.

Nişanlınızın ya da eşinizin imzasını taşıyan bu özel imza alyans modelleri arasında çiftlerin imzasının tek tasarımda buluştuğu modeller de yer alıyor. Beyaz altın üzerine siyah çizim ile hazırlanan modeller son dönemin trend tasarımları arasında bulunuyor.

İmzanın yanı sıra iki kalp içerisinde çiftlerin isimlerinin baş harflerinin bulunduğu modelleri de tercih edebilirsiniz. Çiftlerin talepleri doğrultusunda kalpli alyans modellerine imza da eklenebiliyor.

Kategori içerisinde klasik bombeli alyans modelleri sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Tercihinizi sadelikten doğan şıklığı yansıtan imza alyans modellerinden yana da kullanabilirsiniz. Ayrıca parlak ve mat görünümü bir arada sunan tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Sıra dışı takı tasarımlarını kısa sürede bulabileceğiniz Myra Gold tüm altın alışverişlerinde sizlere en avantajlı seçenekleri sunuyor.
Kapat Devamını Oku...