%15 İndirim Kampanya Koşulları

1) Kampanya diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
2) Kampanya 22 Ayar Altın ürün kategorilerinde geçerli değildir.
3) Kampanya döneminde yapılan alışverişlerde faydalanılan indirim hakkı, kampanya dönemi bitiminden itibaren satın alım, iade ve değişim işlemlerinde kullanılamaz, bu konuda herhangi bir hak talep edilemez.
4) Kampanya bitiş tarihi 10.12.2018 dir. myragold bu kampanyayı erken sonlandırma veya uzatma hakkına sahiptir.
5) Herhangi bir sistemsel veya yazılımsal hata sonucu usulsüz, diğer kampanya koşullarına aykırı kullanımlarda siparişiniz iptal edilecektir.
6) Kampanyanın altı fiyat limiti bulunmamaktadır. 2 Ürün ve üzeri alışverişlerinizde sistem otomatik olarak sepet tutarına %15 İndirim uygulamaktadır.
7) 2 Ürün ve üzeri satın alımlarda ürünlerden biri iade edilmek istenildiğinde kampanya dahilinde faydalanmış olduğunuz indirim iptal edilecek, alışverişinizden kullanmaya devam etmek istediğiniz ürünün indirimsiz satış fiyatı düşülerek iadeniz gerçekleşecektir.
8) 2 Ürün ve üzeri satın alımlarda ürünlerden biri kampanya dönemi dışında değiştirilmek istendiğinde değişim yapılacak olan üründe %15 indirim hakkınız olmayacaktır. Kampanya dönemi içinde değişim yapılmak istenildiği durumlarda değişim yapılacak üründe %15 indirim uygulanarak değişim işleminiz gerçekleşecektir.
9) Kişiye özel üretilen ürünlerde değişim ve iade yapılamamaktadır.
10) Hijyen ürünlerinde değişim iade yapılamamaktadır.
11) Yurtdışından satın alınan ürünlerde değişim iade yapılamamaktadır.