İpli Altın Bileklikler

Altın bileklik modelleri

arasında spor duruşuyla göz dolduran

ipli tasarımlar

farklı yaş gruplarına hitap edebiliyor. Zirkondan ametiste, Swarovskiden ametiste kadar uzanan geniş bir kıymetli taş seçeneği kullanılarak dizayn edilen ipli altın bileklik modellerinde hem beyaz hem siyah hem de renkli taşlar kullanılabiliyor.

Hareketli ve dinamik bir görünüm sunan bileklik modellerinde kullanılan taşlar şık ve ışıltılı bir duruş sergiliyor.

Oval, yuvarlak, damla, kare gibi kesimleriyle de bol miktarda seçenek sunan taşlar en beğenilen ve en trend figürleri süslüyor.

Sarı altın ya da beyaz altın ile taçlandırılmış olan

ipli altın bileklik modelleri

arasında isim, harf, hayvan, geometrik şekiller, çiçek, kar tanesi ve daha onlarca farklı figürü inceleyebilirsiniz.

Taş rengi, cinsi, kesimi ya da altın rengi gibi kriterlerinize uygun seçimler yapabilir, fiyat aralığı bölümünden bütçenize uygun modelleri inceleyebilirsiniz. Kategori içerisinde yer alan modelleri incelediğinizde ipli altın bileklik modellerinin en özgün tasarımlı olanlarına erişebilir ve stilinizi tamamlayabileceğinizi düşündüğünüz modeli satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
İpli Altın Bileklikler İpli altın bileklik modelleri spor tasarımları ile günlük kullanıma da uyum sağlıyor. Her yaşa uygun altın ipli bileklik modellerini inceleyebilirsiniz. modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık İpli altın bileklik modelleri spor tasarımları ile günlük kullanıma da uyum sağlıyor. Her yaşa uygun altın ipli bileklik modellerini inceleyebilirsiniz. Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!