2 urune sepette yuzde on indirimÜye Ol Banner

Kız Çocuk Künyesi

Pratik kullanım yönüyle ön plana çıkan ve şık tasarımıyla çocukların beğenisini kazanmayı başaran kız çocuk künyesi modellerini kategorimiz içerisinde keyifle inceleyebilirsiniz.

Sarı altın kullanılarak hazırlanan kız çocuk künyeleri içerisinde üzerine isteğe göre isim de yazılabilen çok sayıda farklı tasarım yer alıyor. Nazar boncuğu ile süslenerek şık bir görünüm sergileyen modeller her dönemin trendi oluyor.

Kelebek, çiçek, uğur böceği, gülen yüz, yunus ve daha pek çok farklı figürün kullanıldığı modeller çocukların sevimli ve renkli dünyalarına da hitap ediyor. Kaliteli işçiliğin tüm detaylarında fark edilebildiği kız çocuk künyeleri arasında parlak taşlar kullanılarak dikkat çekici bir görünüm sunan modeller de mevcut.

Sıcak renk tonlarının kullanıldığı tasarımları da inceleyebilir, kız çocuklara hediye etmek için geniş model seçeneği yelpazesi arasından hemen seçiminizi yapabilirsiniz.

Çocuklar için hazırlanmış en şık künye modellerini Myra Gold güvencesiyle satın alabilir ve ödemenizi 3D güvenlik sistemi sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz..
Kapat Devamını Oku...