Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Altın Harf Kolye

Taşlı yada taşsız birbirinden farklı modellerle koleksiyon hazırlanmış altın harfli kolye modelleri ile stilini yansıt! Kapıda ödeme-Ücretsiz kargo ✅.

Fiyat Aralığı

Koleksiyonlar

Harf

(142)

İsim

(56)

Cinsi

Zirkon

(59)

Renk

Beyaz

(59)

Kesim

Özel Seçimler

1 2 3 4 İleri

Harf kolyeler kendi başına çok farklı anlamlar ifade etmektedir, genellikle sevgililer günü gibi özel günlerde sevgiliye hediye olarak en çok tercih edilen altın harf kolye modelleri en uygun fiyat garantisi ile üreticisinden sizlere özel olarak tasarlanarak sunulmaktadır. Kalıp maliyeti gerektirmeyen özel isteklerinize de cevap veren Myra Gold 'da size özgü tasarım harf kolye üretimi yaptırmanız da mümkün. Işıltısı ve spor duruşu ile günlük kullanıma uygun farklı tarzlara sahip altın harfli kolyeler ile sizde kendinizi özel hissedin!

Modası geçmeyen kolyelerden olan altın harf kolye modelleri, Myra Gold'un kusursuz işçiliği ve özgün tasarımlarıyla kullanıcıya sunuluyor, sevilen kişinin baş harfinin ustaca tasarlanmasıyla oluşturulan harfli kolye modelleri dikkat çeken detaylarla süslenerek aksesuar kullanmayı seven kişilerin şıklığını tamamlayan anlamlı seçenekleri oluşturuyor. Özel günlerinde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz anlamlı bir hediye seçeneğini de oluşturan harfli altın kolye modelleri sarı altın yada beyaz altın olarak üretilebilmektedir.

Şık ve özgün tasarımlar arasından dilediğiniz harfli kolye modelleri kolayca bulabilmek için sayfamızın sol tarafında yer alan filtreleme alanını kullanabilir, beğendiğiniz ürünü bir kaç basit adımda sipariş edebilirsiniz..

Hediye Önerileri