Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Altın Nazar Boncuklu Kolye Modelleri

Nazar boncuğu altın kolye modellerinde en farklı ve ışıltılı tasarımlar %100 güvenli alışverişin doğru adresi Myra Gold'da! Kapıda Ödeme-Ücretsiz Kargo İmkanı ✅.

Renk

Beyaz

(25)

Renkli

(37)

Kesim

Özel Seçimler

1 2 İleri

Birbirinden farklı detaylar ve ince el işçiliğiyle tasarlanan altın nazar kolye modelleri, Myra Gold’un seçkin tasarımları arasında yerini alıyor. Bizler için manevi anlamlar barındıran nazar boncuğu altın kolyeler genellikle 14 ayar altın kullanılarak, beyaz zirkon, safir zirkon, citrine, kuvars ve firuze taşlarıyla süslenerek tasarlanıyor. En çok tercih edilen modellerin başında nazar boncuklu altın şans kolyeler geliyor. Bununla birlikte oldukça yoğun ilgi gören yıldız ve damla figüründe olan nazar boncuklu kolye tasarımların yanı sıra cam göz altın kolye şeklinde olan nazar kolyelerin hiç eskimeyen modası da tercih sırasında dikkat çeken modeller arasında yerini alıyor. Kendiniz için ya da sevdiklerinize hediye etmek amacıyla en şık altın işlemelerinin kullanıldığı tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz.

Ürünleriniz özel hediye kutularında ücretsiz ve sigortalı kargo ile gönderilmekte olup, havale/eft, kapıda ödeme yada kredi kartı ile satın alma imkanları ile size gönderilmektedir. Sizede keyifli bir alışverişin deneyimine varmak kalıyor.
.

Hediye Önerileri