Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Altın Ay Yıldız Kolye

Altın ay yıldız kolye modellerinde her bütçeye uygun tasarımları faturalı, kapıda ödeme seçeneği ile %100 güvenle satın alabilirsiniz.

Koleksiyonlar

Cinsi

Zirkon

(24)

Renk

Beyaz

(23)

H

(1)

Berraklık

VS

(1)

Kesim

Özel SeçimlerMilli gururumuz özel ve şık tasarım Ay Yıldız Kolye koleksiyonumuzda, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk 'ün Altın Atatürk İmza Kolye Modelleri, Türk Bayrağı Kolye Modelleri ve Atatürk Yüzü Kolye Modellerini bulabilirsiniz.

Sevdiklerinize anlam dolu, özel ve şık bir hediye almak mı istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önderimiz Kemal Atatürk imzalı kolye ve ay yıldızlı bayrağımızı taşıyan bilekliklere kadar, milli duygu temalı koleksiyonumuzda dilediğiniz ürünü bulabilmeniz mümkün. Sevdiklerinize hediye etmenin yanı sıra, kendiniz için de her daim kullanmak isteyeceğiniz ay yıldız altın bileklik ya da altın Kemal Atatürk imzalı kolye seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Ay Yıldız Kolye fiyatları hakkında bilgi almak ve geniş ürün yelpazemizi incelemek isterseniz, şık tasarımların yer aldığı koleksiyonumuza göz atabilirsiniz. Türklüğümüzü sembolize eden en değerli takılarımız arasında yer alan bu özel koleksiyondan beğendiğiniz ürünü seçerek anında sipariş verebilir, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi gururlandırabilirsiniz..

Hediye Önerileri