Sepetim

Mini Sepet

Ay Yıldız Kolye
Milli gururumuz özel ve şık tasarım Ay Yıldız Kolye koleksiyonumuzda, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk 'ün Altın Atatürk İmza Kolye Modelleri, Türk Bayrağı Kolye Modelleri ve Atatürk Yüzü Kolye Modellerini bulabilirsiniz.
Sevdiklerinize anlam dolu, özel ve şık bir hediye almak mı istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önderimiz Kemal Atatürk imzalı kolye ve ay yıldızlı bayrağımızı taşıyan bilekliklere kadar, milli duygu temalı koleksiyonumuzda dilediğiniz ürünü bulabilmeniz mümkün. Sevdiklerinize hediye etmenin yanı sıra, kendiniz için de her daim kullanmak isteyeceğiniz ay yıldız altın bileklik ya da altın Kemal Atatürk imzalı altın kolye seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Ay Yıldız Kolye Modelleri

Ay Yıldız Kolye fiyatları hakkında bilgi almak ve geniş ürün yelpazemizi incelemek isterseniz, şık tasarımların yer aldığı koleksiyonumuza göz atabilirsiniz. Türklüğümüzü sembolize eden en değerli takılarımız arasında yer alan bu özel koleksiyondan beğendiğiniz ürünü seçerek anında sipariş verebilir, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi gururlandırabilirsiniz.

Filtre

3 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Altın Taşsız Tasarım Ay Yıldız Kolye
  -30%
  Altın Taşsız Tasarım Ay Yıldız Kolye
  Özel Fiyat 1.270 ₺ Normal Fiyat 1.814 ₺
 2. 14 Ayar Altın Küçük Ay Yıldız Kolye
  -30%
  14 Ayar Altın Küçük Ay Yıldız Kolye
  Özel Fiyat 1.035 ₺ Normal Fiyat 1.478 ₺
 3. Taşlı Ay Yıldızlı Spor Bileklik
  -30%
  Taşlı Ay Yıldızlı Spor Bileklik
  Özel Fiyat 988 ₺ Normal Fiyat 1.411 ₺

3 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla