Sepetim

Mini Sepet

Tuğralı Altın Kolye
Göz alıcı En çok tercih edilen ve en şık Tuğralı Altın Kolyeler Myra Gold'ta!
Osmanlı padişahlarının imza olarak kullandığı tuğralar üzerlerinde yer aldığı kolye modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alıp şık tasarımlarla da ön plana çıkıyor. 

Tuğralı Altın Kolye Modelleri

Osmanlı sultanlarına ait son derece şık ve gösterişli tuğralı kolyelerle, özel davetiyelerde kıyafetinizle, kombinizle uyum sağlayarak dikkat çekebilirsiniz. Farklı tasarım ve figürlere sahip olan tuğra altın kolye modellerinden birini tercih ederek şıklığınızı taçlandırabilirsiniz.

Tuğralı Kolye Fiyatları

Tuğralı altın kolye fiyatları diğer ürünlerde olduğu gibi altın ayarına, kolyenin taşlı olup olmamasına, tasarımına, figürüne, işçiliğine göre farklılık göstermektedir. 
Klasik ve geleneksel tuğralı altın kolyeler, her kesimden kadının kullanabileceği şekilde tasarımlarla Myar Gold'ta 8 taksit, Kapıda ödeme ve ücretsiz kargo ile fırsatlarıyla Sizlerle buluşuyor. Klasik spor gibi farklı giyim stillerine uyumlu olan Osmanlı tuğralı altın kolye modellerini özel günlerinizde kullanabilir, sevdiklerinizi de hediye olarak da sunabilirsiniz. Birbirinden farklı olan tasarımlara sahip Osmanlı tuğralı altın kolyeleri inceleyip Sizler de stilinize uygun olan kolyelere Myragold farkıyla sahip olabilirsiniz

Filtre

1 madde

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Altın Beşi Bir Yerde Yıldız Kolye
    -30%
    Altın Beşi Bir Yerde Yıldız Kolye
    Özel Fiyat 2.139 ₺ Normal Fiyat 3.056 ₺

1 madde

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla