Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Altın Küpe

Kadınlar için olmazsa olmaz bir aksesuar olan yeni sezon altın küpeler, altının göz kamaştıran ışıltısıyla buluşuyor.

Renk

Beyaz

(90)

Siyah

(10)

Renkli

(18)

Kesim

Oval

(1)

Kalp

(3)

Kare

(1)

Özel Seçimler

1 2 3 4 5 İleri

Myra Gold kalitesini ve özgün tasarımlarını inceleyerek en şık ve en zarif altın küpe modellerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Her stile uygun ve her zevke hitap edebilecek onlarca farklı modeli Myra Gold altın küpe koleksiyonlarında bulacaksınız. Garantili satış ilkemiz kapsamında seçtiğiniz modeli güvenle satın alabilirsiniz.

Sallantılı, taşlı, incili ve daha pek çok özel dizayn güzelliğinizi ve zarafetinizi ön plana çıkarmak için özel olarak tasarlanıyor. En şık davetlerde göz kamaştıran aksesuar seçimleriniz ile dikkat çekmek için beyaz altın küpe modelleri arasından dilediğiniz tasarımı seçmeniz yeterli olacak. Parlak ya da mat bir duruş sergileyen altın küpe çeşitlerimiz arasında son derece gösterişli olan dizaynlar da mevcut.

Altın Küpe Modelleri günlük hayatınızda altının ışıltısından faydalanabilmeniz için sizlere sade küpe modellerini de sunuyoruz. Sadelikten doğan şıklıkla siz de stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek ve kıymetli hissettirmek için de altın küpe modelleri oldukça cazip bir seçenek olarak incelemenizi bekliyor.  Yılın sadece belirli dönemlerinde değil, yıl boyunca en makul altın küpe fiyatları ile karşılaşmak isterseniz, online satış sitemize tıklamanız yeterli olacak. Uygun ödeme kolaylıklarımız ve size özel indirim fırsatlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Altın küpe en güçlü aksesuarlar arasında her zaman yerini öncelikli olarak alıyor. Altının ışıltısını güzelliğinizle buluşturmak için stilinize uygun bir seçim yapmanız yeterli olacaktır.
.

Hediye Önerileri