x

myra-kids-genel.jpg (60 KB)

Çocuk Takı Modelleri ve Fiyatları

Myra Gold, mücevheratın her alanında sizlerle birlikte olduğu gibi; çocuk kategorisiyle de yanınızda!

Çocuklar dünyadaki en masum varlıklardır ve bu varlıklar dünyaya geldiklerinde onlara en değerli, en özgün; en önemlisi de ileride güzel kalplerinde unutulmaz bir anı bırakmaktır. Çünkü bu güzel varlıkların tatlılığına tatlılık katmak bizlere de huzur verir.

Çocuk aksesuarlarımız; bebek iğnesi, künye, ve küpe kategorilerine ayrılır. Bu kategorilerdeki her bir ürünün özellikle çocuklara özel olarak tasarlanması onların zihinlerinde anı, mutluluk ve kocaman bir ışıltı olarak kalacaktır. Örneğin bebeklerin ve çocukların narin bileklerinde bir altın künye, onların tatlılıklarına tatlılık katar. Bir altın bebek iğnesi iliştirmek, onların üzerindeki dünyanın en güzel kokusuna benzersiz bir anlam daha katmış olur. Bir altın küpe aksesuarı, onun dünyanın en masum ışıltısını oluşuna eşlik eder.

Myra Gold, bebekler ve çocukların sağlığı açısından hiçbir sorun teşkil etmeyen modelleriyle, dilediğiniz ürünü tercih ettiğiniz boyutta seçmenizi; kişiye özel isim, doğum günü, nazar, dua seçenekleriyle tamamen size veya sevdiklerinize özel olarak tasarladığı ürünleri ve 2021 trend altın künye, altın bebek iğnesi ve altın küpe modellerini sizlerin beğenisine sunar.

-Hediye Seçimi Yaparken Nasıl Bir Tercihte Bulunmalıyım?

Burada yaş faktörü önemlidir diyebiliriz. Örneğin yeni doğmuş bir bebeğe isimli, dualı, nazar boncuklu veya sade bir altın bebek künyesi veya yine aynı özelliklere sahip altın bebek iğnesi tercih edilebilirken; Küpe tercihi daha sonraki yaş süreçlerinde tercih edilebilir. Fakat ‘’Hangi tercihle daha çok mutlu olur?’’ diye soracak olursanız cevabımız elbette ‘’Hepsi’’ olacaktır. 

-Trend seçimleri çocuk kategorisinde de önemli midir?

Elbette. Her ürün ve her modelin trendleri her yıl değişkenlik gösterdiği gibi çocuk kategorisinde de değişkenlik gösterebilir. Myra Gold, tüm modellerinde 2021 moda ve trendlerini takip ettiği gibi çocuk kategorisinin de trendleri en ince ayrıntısıyla takip ederek tasarımlarına katar.

Kategoride Çok Satılan Ürünler
Left Left
ALT KATEGORİLER
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Stoktakiler
Toplam 124 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.