x

pirlanta-kolye-genel.jpg (51 KB)

Pırlanta Kolye Modelleri ve Fiyatları

Pırlantanın ışıltısını ve zarafetini Myra Gold ile üzerinizde hissedeceksiniz. Şıklığın temsili pırlanta kolye modelleri arasında her yaş ve zevke hitap eden seçeneklerimiz bulunuyor. Benzersiz kolye seçeneklerimiz ile sevdiklerinize ya da kendinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olma özelliğini taşıyacak. Eşsiz işçilik ve işlemelerle hayallerinizi 2021 trend pırlanta kolye modellerine dönüştüren Myra Gold, benzersiz en çok satılan tasarımlarıyla güzelliğinize zarafet katıyor. Zarif ve özel kesim taşlarla hazırlanan çiçek, kelebek, tektaş ve özel taşlar ile tasarlanmış kolyeler ile kendinizi farklı ve özel hissedebilirsiniz. Göz alıcı tasarımları ve fiyatlarıyla yakut, zümrüt, inci ve safir taşlarla özenle işlenen Myra Gold pırlanta kolyeleri, tüm kıyafetleriniz ve tüm anlarınızda şıklık ve zarafet sizinle olacak. 

Kategoride Çok Satılan Ürünler
Left Left
ALT KATEGORİLER
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Stoktakiler
Toplam 57 ürün görüntüleniyor.

Pırlantanın ham hali olan elmasın göz kamaştırıcı parlaklığı onu mücevherlerin en kıymetlisi ve en özel haline getirmiştir. Her elmas benzersizdir ve tıpkı sizin gibi tektir. Sizin için en güzel olan pırlantayı bulmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Böylelikle sizler de her daim sizinle olacak kendi mücevherinize sahip olacaksınız.

Her pırlanta eşsizdir, her daim var olan doğanın mucizesi pırlanta kolyeye sahip olmak özel bir deneyimdir. Doğanın sunduğu çeşitlilik sayesinde, her daim zevkinize, bütçenize ve en özel anlarınız için pırlanta bulabilirsiniz. Seçtiğiniz pırlanta kolye yaşamınızın en derin ve duygusal anlarından birini temsil edecektir.


Pırlanta Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pırlanta alırken ilk dikkat edilmesi gereken özellik taşın kesimi olacaktır. Çünkü taşın kesim şekli ile parlaklığı doğru orantılıdır. Doğru orantıda kesilmiş bir pırlantanın yüzeyinden geçen ışık daha çok yansıma alacağı için daha ışıltılı olmasını sağlayacaktır. Bir diğer özellik ise pırlantanın karat ağırlığıdır. Karat, tüm değerli taşlarda öne çıkan ölçü birimi olmuştur. Myra Gold ürünlerinin sertifikası içerisinde yer alan bilgiler üzerinden seçtiğiniz pırlantanın karat değeri bilgisine ulaşabilirsiniz.

Pırlanta Kolye Temizliği Nasıl Olmalıdır?
En sağlıklı yöntem profesyonel bakımdır. Ancak kolyenizi kendi imkanlarınız ile temizlemek isterseniz, pırlanta kolyenizi bir kap dolusu yumuşak sıvı deterjan ile köpürtülmüş ılık bir suyun içerisine daldırarak, yumuşak bir diş fırçası yardımı ile köpüğün içerisinde nazikçe fırçalayarak temizleyebilirsiniz. Ufak bir sünger yardımıyla ılık su ile duruladıktan sonra kağıt havlu ve benzeri bir malzeme ile kurulayabilirsiniz.

Pırlanta Kolye Nasıl Kullanılmalı ve Korunmalıdır?
Mücevherinizin uzun yıllar kullanılmasını sağlamak istiyorsanız, dikkatli bir şekilde korumanız gerekmektedir. Öncelikle pırlantanızın klorlu çamaşır suyu ile temas etmesine kesinlikle izin vermeyin. Pırlantanızda bir hasara yol açmayabilir ancak metal rengin matlaşmasına ve solmasına sebep olabilir. Mücevherinizi karışık bir şekilde birden fazla aksesuar ile aynı kutuya koymayın birbirilerini kutu içerisinde çizmeleri mümkündür. Canlılığını kaybetmemesi adına hava alması gerekmektedir ve gerektiğinden uzun süre kapalı kalmaması gerekmektedir.

Bulunduğunuz her yerde ve tüm özel anlarınızda göz kamaştırmak istiyorsanız, trend kolye modelleri Myra Gold’da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.