Pırlanta Kolye

Doğanın en özel armağanlarından biri olan pırlanta, Myra Gold’un kolye tasarımları ile göz alıcı aksesuarlara dönüşüyor.

Kategorimiz içerisinde tamamı sertifikalı pırlantalar kullanılarak, estetik detaylar ile tasarlanan pırlanta kolye modellerini inceleyebilirsiniz. Zümrütten yakuta, siyah pırlantadan safire kadar pek çok kıymetli taş kullanılarak tasarlanan kolyeler şıklığı ile beğeni topluyor.

Beyaz, sarı ve kırmızı altın kullanılarak üretilmiş olan modellerin arasında beyaz ve sarı altının bir arada kullanıldığı tasarımları da bulabilirsiniz. Klasikleşmiş dizaynlara alternatif olarak modern ve trend figürler de pırlanta kolye tasarımlarında kullanılıyor.

Sizi ya da sevdiklerinizi anlatan bir modeli kolayca bulmak için sayfanın sol bölümünde yer alan menümüzü kullanabilirsiniz. Modelde kullanılan taşın cinsi, rengi, berraklığı gibi seçenekler arasından tercihinizi yapabilir, yuvarlak ya da damla kesim modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız özel koleksiyonlara göz atarak pırlanta kolye tasarımları arasından dilediğiniz modeli Myra Gold güvencesi ile satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Pırlanta Kolye Pırlanta kolye ile sevdiklerinize dilerseniz kelebeğin tılsımını, dilerseniz kar tanesinin saflığını armağan edin! Pırlanta kolye fiyatları için tıklayın!