Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Pırlanta Bileklik

Pırlanta bileklik en özel hediye seçimlerinin başında yer almaktadır, sevdiği kadına verdiği değeri en güzel biçimde yansıtan pırlantalı bileklikler cömertliği seven beylerin nazik birer armağanı haline gelmiştir.

Kadınların zarif bileklerinde pırlantanın ışıltısı göz kamaştırıcı bir görünüm alıyor.

Cinsi

Renk

F

(19)

G

(40)

H

(7)

Berraklık

VS

(15)

VS2

(5)

SI

(45)

Kesim

Oval

(1)

Özel Seçimler

1 2 İleri

İşte bu yüzden her yıl yeni pırlanta bileklik modelleri hazırlayarak beğeninize sunmaya devam edeceğiz. Sayfa içerisinde en özel pırlanta bileklik modellerini inceleyebilirsiniz. Sarı altın, beyaz altın ve kırmızı altından itinayla dizayn ettiğimiz bileklik modelleri, tüm özel günler için harika bir hediye seçeneği oluyor.

Sevgilinize, annenize, eşinize ya da dostlarınıza özel günlerde en seçkin hediyeyi vermek isterseniz, hiç tereddüt etmeden pırlanta bileklik tercihinde bulunabilirsiniz. Çünkü pırlanta her kadın için özeldir. Kusursuz bir işçilik örneği olan pırlanta bileklik modelleri arasında özel koleksiyonlarımızın en beğenilen parçaları da bulunuyor. Pırlantalı bileklik modellerinin uygun fiyatları ile bütçenize göre, sizlere hem ince hem de kalın bileklik tasarımlarını bir arada sunarak, zevklerinizden ödün vermeden, özgürce seçim yapabilmenizi sağlıyoruz. Su yolu pırlanta bileklik modelleri genellikle doğum hediyesi yada düğün hediyesi olarak tercih edilmektedir.. Renk ve kıymetli taşlarla süsleyerek daha göz alıcı bir duruş kazandırdığımız tasarımlar da armağan etmek için uygun bir seçim olabilir.

Kelebek, kalp, kuş, kar tanesi gibi her dönemin trendi olan figürleri tasarımına kazandırdığımız bileklik modellerimiz de mevcut. Myra Gold kalitesini daha yakından tanımak için tasarımlarımıza göz atmanız yeterli olacak. Kaliteli işçiliğin pırlantanın ışıltısı ve özgün tasarımlarla buluşmasından doğan bu büyüleyici bileklik modelleri, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde hediye olarak şık bir seçim olacaktır. Şimdi sizleri Myra Gold kalitesine ve pırlantanın ışıltısına daha yakından bakmaya davet ediyoruz. Dilerseniz kapıda ödeme seçeneği ile de tasarımlarımıza sahip olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
.

Hediye Önerileri