Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Pırlanta Kolye

Pırlanta kolye modelleri içerisinde kelebek, yusufçuk, baget, fantazi, spor, haç ve yakut, zümrüt, safir taşlı bir çok modelin çalışıldığı tasarımları görebilirsiniz.

Renk

Renkli

(20)

D

(1)

E

(1)

F

(39)

G

(72)

H

(9)

Berraklık

VS

(59)

VS1

(1)

SI

(60)

SI1

(1)

Kesim

Oval

(17)

Damla

(13)

Kare

(1)

Özel Seçimler

1 2 3 İleri

Özel günlerde sevdiğiniz kadına unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız, hiç düşünmeden pırlanta kolye seçiminde bulunabilirsiniz. Kadınlar için en kıymetli ve en özel hediye pırlantanın ışıltısıyla buluşan, tasarımıyla göz kamaştıran bir kolyedir. Hem şık davetlerde hem de günlük yaşamda kullanıma uygun olan onlarca farklı tasarımı sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Tüm detayları ile Myra Gold kalitesini yansıtan pırlanta kolye modelleri zarafetinizi de ön plana çıkaracak. Farklı aksesuarlar ile kombinleyerek de keyifle kullanabileceğiniz bu eşsiz tasarımlar, stilinizi yansıtmanızın en ışıltılı yolu olabilir. Klasik tarzdan modern tasarımlara, otantik stilden geometrik hatlara kadar geniş bir seçenek yelpazesine sahipsiniz.

Pırlantanın eşi benzeri olmayan, büyüleyici ışıltısını her yönüyle yansıtan kolye modelleri arasında sarı altın, kırmızı altın ya da beyaz altında hazırladığımız modeller de yer alıyor. Ayrıca seçtiğiniz kolye modeli duygularınıza da tercüman olabilir. Aşkınızı, sevginizi, sadakatinizi ve aile olma isteğinizi pırlanta kolyelerle anlatabilirsiniz. Sizin duygularınızı yansıtacak pek çok figür eşliğinde tasarladığımız modellere göz atmanız yeterli olacak.

Her dönemin trendi olan kalp, melek kanatları, sonsuzluk gibi figürleri kullanarak özel koleksiyonlar da hazırladık. Ayrıca başka adreste bulamayacağınız, özel tasarım pırlanta kolye modellerimizi de incelemenizi isteriz. Tamamı sertifikalı pırlantalar kullanılarak hazırlanmış olan kolye modellerimiz, kaliteli işçiliği ile de beğeninizi kazanacak. Her kadın pırlantayı hak eder diyor ve sizi Myra Gold imzasını taşıyan, eşsiz tasarımlarla baş başa bırakıyoruz.
.

Hediye Önerileri