Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Pırlanta Beştaş Yüzük Modelleri

Evlilik, nişan hediyesi gibi özel günlerin baş kahramanı olan pırlanta beştaş yüzük modelleri uygun fiyat avantajları ile üreticisinden direk olarak satışta.

Koleksiyonlar

Tria

(1)

Cinsi

Renk

E

(3)

F

(5)

G

(31)

H

(12)

Berraklık

VS

(24)

SI

(25)

SI2

(1)

Kesim

Özel Seçimler

1 2 İleri

Yeni doğum hediyesi olarak da eşlerin armağan tercihleri arasında büyük rol oynayan pırlanta beş taş yüzükler bu harika mutluluğu ikiye katlayan harika bir detay.

Hanımların şık tercihleri arasında yer alan bu muhteşem mücevher her zaman hayalleri süsleyen bir tasarım olmuştur, taşı tutan tırnaklardan kaynaklanan birbirinden farklı ve modern tasarımı Myra Gold 'dan inceleyebilirsiniz. Ürünlerin tüm fotoğraf çekimleri firmamız bünyesinde stüdyomuzda yapılmakta olup taş bilgileri, ağırlık ve maden ayarı bilgileri birebir aynıdır.

Popülerliği her geçen gün artan beştaş yüzükler, sevdikleriniz için en kıymetli hediyeler sıralamasında üst sıralara yükseliyor. Myra Gold tarafından yılların tecrübesiyle tasarlanıp üretilen pırlanta beş taş yüzük modelleri, her zevke uygun ölçütler baz alınarak tasarlanıyor. Kalitesi, model çeşitliliği ve taş kesimindeki işçiliğin mükemmelliğinin yanı sıra güvenli bir alışveriş deneyimi sunan Myra Gold, pırlanta beştaş yüzük fiyatları konusunda da uygun seçenekler barındırıyor.

Evlilik yıl dönümlerinin yanı sıra özel günlerde de hayatınızdaki en kıymetli kişiye verebileceğiniz anlamlı bir hediye seçeneğini oluşturan pırlanta beştaş yüzük modelleri, kalp, yıldız, sonsuzluk ve doğaya dair figürlerin yer aldığı özgün modeller içeriyor. Siz de pırlanta beş taş yüzük seçeneklerine göz atmak istiyorsanız, sayfamızı inceleyebilirsiniz..

Hediye Önerileri