Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Pırlanta Tektaş Yüzük

Evlilik teklifinin baş kahramanı haline gelmiş pırlanta tektaş bu özel anların olmazsa olmazı, her bütçeye uygun fiyatı olan pırlanta tektaş modelleri ile en özel gününüze hatırası yıllar boyu sürecek olan ilk imzayı atın.

Koleksiyonlar

Cinsi

Renk

D

(2)

E

(7)

F

(22)

G

(49)

H

(14)

I

(3)

Berraklık

VVS2

(1)

VS

(40)

VS1

(3)

VS2

(6)

SI

(41)

SI1

(2)

SI2

(1)

Kesim

Özel Seçimler

Video

Var

(15)

1 2 İleri

Kadınlar için mücevherler arasında bambaşka bir yere sahip olan pırlanta, eşsiz yüzük tasarımları ile buluştuğunda tüm zarafetini ve ışıltısını cömertçe sergiliyor. Evlenme tekliflerinin de vazgeçilmezi haline gelen pırlanta tektaş yüzük modellerimizi sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Tamamı sertifikalı gerçek pırlantalar kullanılarak hazırlanan birbirinden şık tektaş yüzükler özel günler için harika bir hediye seçeneği olabiliyor.

Sizlere hem modern hem de klasik stilde dizayn edilmiş olan tasarımları bir arada sunuyoruz. Her biri kusursuz bir işçilik örneği olan pırlanta tek taş yüzük modelleri nesilden nesle aktarılan, kalıcı bir hatıraya da dönüşebilir. Şıklığıyla göz kamaştıran tasarımlar için renk ve berraklık seçimi de yapabilir, sadece beklentilerinize uygun olan yüzük modellerimizi görüntüleyebilirsiniz. Pırlanta Tek Taş Yüzük Modelleri farklı karat derecelerinde pırlantalar ile hazırladığımız  en ucuz yüzük tasarımlarımız, en şık aksesuarlar ile birlikte de kullanılabilir. Pırlantanın en zarif tasarımlarda hayat bulduğu tek taş yüzük modellerimiz, kalitemizin net bir yansımasıdır. Sayfamızda yer alan tasarımlara göz attığınızda gerçek pırlanta tek taş yüzüklerin indirimli fiyatları hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Myra Gold kalitesini seçmeniz için bütçenizi zorlamanız gerekmiyor.

Sarı altın ve beyaz altın kullanarak, özenle dizayn ettiğimiz tek taş yüzük modellerinde sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Tarzınıza, zevklerinize göre en ucuz tektaş yüzük için seçim yapabilir, sizi en iyi yansıtacak yüzük modelini alternatifleri ile birlikte inceleyebilirsiniz. Kıymetli taşlarla süsleyerek daha ışıltılı bir duruş almasını sağladığımız yüzük modellerimize de mutlaka göz atın!
.

Hediye Önerileri