Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Pırlanta Yüzük

Eşsiz ışıltısıyla pırlanta, kuşkusuz en çok yüzük modellerine yakışıyor.

Renk

Siyah

(22)

Renkli

(73)

F

(6)

G

(310)

H

(29)

Berraklık

VS

(290)

VS1

(2)

VS2

(7)

SI

(44)

SI1

(4)

Özel Seçimler

1 2 3 4 5 İleri

Muhteşem ışıltısıyla ellerin zarafetini taçlandıran pırlanta yüzük tasarımları büyüleyici güzelliğini cömertçe sergiliyor. Her zevke ve her stile hitap eden onlarca farklı dizaynı incelediğinizde, tasarımlarımızın kusursuz bir işçilik örneği olduğunu hemen fark edeceksiniz. Pırlantanın en estetik yüzüklerle buluşmasından doğan özel koleksiyonumuzu keyifle inceleyebilirsiniz.

Beyaz, sarı ve kırmızı altından dizayn ettiğimiz pırlanta yüzük modelleri arasında evlilik tekliflerine özel tasarımlar da yer alıyor. Kibar ve sade bir görünüm sunan modelleri ya da gösterişli duruşu ile asil bir görünüm sergileyen modelleri tercih edebilirsiniz. Siyah ve beyaz taşlı yüzük modellerini de sizlere geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sunuyoruz.

Pırlantayı Kıymetli Taşlarla Buluşturduk, Işıltısını İkiye Katladık!


Eşinizde ya da sevgilinize özel günde pırlanta yüzük satın almak isterseniz en kıymetli taşların; zümrüt ve pırlantanın muhteşem uyumunu yansıtan yüzüklere göz atabilirsiniz. Zümrüt taşının göz kamaştıran rengini ortaya çıkaran pırlanta, ışıltısını da ikiye katlıyor. Ayrıca ametist ya da aqua gibi renkli taşlarla bezenmiş olan tasarımlar da seçenekleriniz arasından size göz kırpıyor.

Pırlantaya zümrüt taşının yanı sıra yakut taşının eşlik ettiği muazzam yüzük tasarımlarımız da bulunuyor. Yakut taşının asaleti ve kendine has duruşu, pırlantanın cazibesi ile bir araya geldiğinde ortaya bir sanat eserini andıran estetik güzellik çıkıyor. Hediye olarak oldukça cazip bir seçenek olan yakut pırlanta yüzükler tüm kadınların kalbini fethediyor.

Tria ve Tam Tur Pırlanta Yüzüklerde Kusursuz Bir İşçilik!


Üç pırlantanın tek bir yüzük tasarımında kullanıldığı tria pırlanta yüzükler, pırlantanın ışıltısını adeta şahlandırıyor. Tria yüzükler klasik ya da modern yüzük tasarımları eşliğinde, zengin seçenek yelpazesi eşliğinde incelenebilir. Tria yüzükten daha fazlası; tam tur pırlanta yüzüklerdir. Tamamı pırlantalarla bezenmiş olan bu tasarımlar, tüm kadınların hayallerini süslüyor.

Dizaynı ile göz kamaştıran fantezi yüzük koleksiyonumuza da mutlaka göz atmalısınız. Estetik kıvrımlarıyla beğeni alan fantezi pırlanta yüzük koleksiyonumuz içerisinde her bütçeye uygun tasarımlar, alternatif modelleri ile birlikte yer alıyor. Ayrıca doğanın iki hediyesi olan inci ve pırlantayı buluşturan modeller de seçenekleriniz arasında bulunuyor. Sizlere özel tasarım pırlanta yüzük modellerini de sunuyoruz. Beğendiğiniz modeli hemen satın alabilir ve adresinize güvenle ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.
.

Hediye Önerileri