Pırlanta Zümrüt Yüzük

Gücü simgeleyen ve asırlardır en kıymetli taşlar arasında yer alan zümrüt, pırlantanın eşsiz ışıltısı ile bir araya geliyor. Pırlanta zümrüt taşlı yüzükler çeşitli modelleri ile göz alıcı bir aksesuara dönüşüyor. Kategorimiz içerisinde yer alan pırlantazümrüt yüzük modelleri arasında zirkon taş kullanılarak tasarlanan modeller de yer alıyor.

Renkli taşlarla süslenmiş yüzük modellerinden hoşlananlar için de alternatif tasarımlar kategorimiz içerisinde bulunuyor. Sarı ve beyaz altın kullanılarak tasarlanan zümrüt pırlanta yüzük çeşitleri alternatiflerin yanı sıra hem sarı hem de beyaz altının kullanıldığı modeller de bulunuyor. Sayfanın sol bölümünde yer alan menü içerisinden yüzük modellerinde kullanılan taşın rengini, cinsini, berraklığını ve kesimini kendiniz belirleyebilir, istediğiniz modele kolayca ulaşabilirsiniz. Yuvarlak, oval, damla, zümrüt ve kare kesim taşlar arasından kendinize ve sevdiklerinize en yakışan pırlanta zümrüt yüzük modelleri arasından beğendiğinizi hemen seçebilir, Myra Gold güvencesi ile satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Pırlanta Zümrüt Yüzük Işıltınızı yenileyin! Zümrüt pırlanta yüzük çeşitleri ile gözler üzerinizde olacak! Pırlanta zümrüt taşlı yüzükler ve dahası için hemen ziyaret edin!