x

Sevgililer Gününde Kadına Altın Ne Hediye Alınır?

17 Ocak 2021
Sevgililer Gününde Kadına Altın Ne Hediye Alınır?

Kadınların mücevherlere ve altına olan ilgileri yüzyıllardan beri değişmeyen bir gelenek gibi sürüyor. Mücevher olarak kullanmaktan ziyade çoğu zaman kıyafetleri ile kombinlemek için takılara ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden de sevgililer gününde kadınlara altın takı almak çok doğru bir harekettir… Sevgilinize ya da eşinize alacağınız altın hediyelerin aynı zamanda güzel anlamlar taşımasına da dikkat etmelisiniz. Baktıkça sizi ve aşkınızı hatırlayacağı, ince düşünülmüş bir hediyeden daha kıymetli bir şey olamaz. İşte sizler için önerebileceğimiz, eşinize veya sevgilinize Sevgililer Gününde alabileceğiniz altın hediyelerden birkaç tanesi…

Sevgililer Günü Altın Kolye Fikirleri

Sevgililer gününde eşinize ya da kız arkadaşınıza alabileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi de altın kolyedir. Bu özel günde en sık tercih edilen altın kolye modelleri ise sonsuzluk kolyeleri, kalpli altın kolyeler, inci altın kolyeler ya da tektaş kolyeler olmaktadır. Siz de sevgilinize altın kolye hediye edebilir, aşkınızı her zaman boynunda taşımasını sağlayabilirsiniz.

Sevgililer Günü Yüzük Modelleri

Eğer sevgililer gününde sevgilinize evlenme teklifi etmeyi düşünüyorsanız, yüzük seçmek de oldukça önemlidir! Beştaş, tek taş, pırlanta, tamtur ya da kalpli pırlanta altın yüzüklerden birini seçerek ona hayatının en mutlu gününü yaşatabilirsiniz.

İsimli Altın Hediyeler

Sevgililer gününde en çok tercih edilen altın hediyelerden bir tanesi de isimli olanlardır. İkinizin ya da yalnızca eşinizin isminin yazılı olduğu isimli altın kolyeler, herfli yüzükler, sonsuzluk sembolü ile birleşik isimli bileklik ve kolyeler ya da harfli altın küpeler tercih edebilir, sevgililer günü hediyenize anlam katabilirsiniz.

Hediyelik Altın Bileklikler

Sevgililer gününde sade ancak güzel bir altın hediyesi istiyorsanız, altın bileklikler bunun için oldukça uygun! Sonsuzluk sembolü olan, yusufçuklu, isimli, kalpli ya da nazar boncuklu altın bileklikler ile eşinize asla unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz. Ayrıca her kıyafete uyum sağlayabilmesi açısından sevgilinizin tercih ettiği takı rengini de önceden öğrenirseniz çok daha güzel olur! Sarı altın, beyaz altın ya da rose gold altın renkleri arasından diğer takılarına en çok uyum sağlayan rengi tercih ederseniz, eşiniz bilekliğini dilediği kıyafet ve takısıyla beraber takabilir.

Sevgililer Günü Altın Küpe Modelleri

Özellikle inci ve tektaş küpeler başta olmak üzere, sevgilinize bu sevgililer gününde altın küpe almaya ne dersiniz? Kadınların çok beğendiği ve tercih ettiği altın halka küpeleri de gözden geçirmelisiniz. Sıra sıra pırlantaların dizildiği büyük halka küpelere hangi kadın dayanabilir ki? Bizce bu sevgililer gününde eşinize altın küpe alma fikrini de değerlendirin…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.