Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Sevgiliye Hediye

14 Şubat’ta hayatınızın en özel kişisine vereceğiniz Sevgililer Günü hediyesi, hem bu özel günün anlamını yansıtmalı, hem sevdiğiniz kişinin ruhunu okşayacak zerafeti taşımalı, hem de hissettiğiniz duyguların tercümanı olabilmelidir.

Renk

Beyaz

(233)

Siyah

(24)

Renkli

(30)

D

(2)

E

(2)

F

(3)

G

(7)

H

(1)

Berraklık

VS

(1)

SI

(12)

Kesim

Oval

(6)

Kalp

(1)

Kare

(4)

Özel Seçimler

Video

Var

(1)

1 2 3 4 5 İleriSevgiliye hediye almak kadar, o hediyeyi veriş şekliniz de bu anlamlı günün önemli bir parçasını oluşturur. Evde Sevgililer Günü için hazırladığınız sade ama unutulmaz bir konsept eşliğinde ya da sevdiğiz bir restaurantta yediğiniz yemek sırasında aldığınız değerli hediyeyi ona verebilirsiniz. Unutmayın, hediyeniz ne olursa olsun, onu sakin bir ortamda, içinizden gelen sevgi sözcükleri ile vermeniz onu dünyanın en kıymetli insanı gibi hissettirir!

14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri için özel olarak bir araya getirilmiş birbirinden farklı koleksiyonlara yer veren MyraGold, zarif tasarımlara sahip geniş ürün yelpazesi ile sevgilinizin stiline ve ruhuna en uygun hediyeyi bulabilmenize olanak tanır. Figür detaylı yüzüklerden, modern dokunuşlu kolyelere, Swarovski taşlı kolye uçlarından, zirkon taşlarla bezenmiş ışıltılı yüzüklere kadar sevgiliye alınacak hediyeler arasından en nadide parçaları inceleyebilir ve 14 Şubat’ı anlamlı kılacak hediye için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Sevgililer Gününe özel hediyeler için, altın ya da pırlanta tektaş ve beştaş yüzüklerin de yer aldığı MyraGold tasarımları ile 14 Şubat’ta sevgilinize unutulmaz bir Sevgililer Günü hediyesi verebilir ve günün anlamını daha da değerli kılabilirsiniz..

Hediye Önerileri