Mutluluk Giysin Çocuklar

Sevgili müşterilerimiz;

Mutluluk Giysin Çocuklar, Instagram üzerinden karşılaştığımız, kurucusu ve yöneticisinin "Tuğba Doğan" olduğu bir sosyal sorumluluk organizasyonudur. Kampanyada tüm illerimizdeki köy okullarına ihtiyaç sahibi çocuklarımız için, giyecek ve okul ihtiyaçlarını sağlamak üzere gönüllü olarak faaliyet gösterilmektedir. Tuğba Hanım ile karşılaştığımızda şahsi yardımlarımızdan başka ne yapabileceğimizi düşündük ve sitemizdeki ürünlerimizde, herhangi bir fiyat artışı yapmaksızın, satışlardan aylık %3 kârımızı yardım bekleyen çocuklara bağışlamaya karar verdik. Dolayısıyla satın aldığınız her üründe sizler, ufak da olsa bu okullarda okuyan çocuklarımıza yardımda bulunmuş olacaksınız.

Instagram, Twitter ve Facebook üzerinden @mutlulukgiysincocuklar kullanıcı adıyla projeye ait fotoğraflara ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Direkt telefon numarası: 0506.952.55.08
Depo Adresi: Ataşehir Belediyesi Ferhatpaşa Ataevi 
Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No: 12  Ferhatpaşa Ataşehir - İSTANBUL


 *Çocuklarınızın giyilmiş fakat kullanılabilir durumdaki tüm küçük kıyafetlerini, ayakkabılarını, hikaye ve boyama kitaplarını, boya kalemleri ve oyuncaklarını Ataşehir / İstanbul adresindeki depoya göndererek de yardımcı olabilirsiniz.

*Yeni ürün gönderimi yapmak isterseniz yine Tuğba hanım ile iletişim kurarak hangi okula kaç adet, kaç yaş, mont bot vb. ihtiyaç listesi isteyebilirsiniz.

 *Önemli Not: TL yardımı kesinlikle kabul edilmemektedir, ihtiyaç listesine göre yardımlarınızı doğrudan okullara gönderebilirsiniz.