Söz Nişan Alyansı

Söz, nişan yüzükleri, hem klasik hem de modern alternatiflerle Myra Gold’da kullanıcılara sunuluyor.

Taşlı ve taşsız modellerin yer aldığı nişan yüzükleri arasında; beyaz altın, rose altın ve yeşil altın alternatifler bulunuyor. Aile içinde yapılan söz törenlerinde takılabilecek alyanslar, tek ve çift olarak satılabiliyor. Kadın ve erkeğin takım alyans istemesi durumunda farklı boyutlarda çift alyanslar seçilebiliyor. Kullanıcıların zevkine göre çiftler farklı modellerde tekli alyansları da uygun görebiliyor. Evlilik teklifinde takılan tektaşın yanında günlük kullanım için alyans tercih ediliyor.

Bazı çiftler nişan ve evlilik için farklı tasarımlar seçebiliyor. Hem nişan, evlilik hem de söz yüzüklerinin bir arada yer aldığı kategoride, üç temaya da uygun opsiyonlar bulunuyor. Nişan yüzükleri, söz yüzüklerinden daha görkemli seçilebiliyor. Üzerinde pırlanta taş bulunan alyanslar nişan dönemi çiftleri memnun ediyor. Üzerinde oryantal işlemelerin bulunabildiği bu yüzüklerde nazar boncuğu eklentileri de yer alabiliyor. Myra Gold ürün seçiminde, alışveriş öncesi ve sonrası kullanıcıların her türlü soru ve sorununda yanlarında oluyor.

Evlilik döneminde ise alyanslar tamturlar veya beştaşlarla tamamlanıyor. Farklı kalınlıklarda, karat özelliklerinde bulunan tasarımlar, ölçü seçilerek kullanıcıların parmaklarına uygun boyutlandırılıyor. Evlilik yüzüklerinin iç yüzüne çiftlerin isimleri yazılabiliyor. Modeller sonsuzluk işareti veya kalplerle süslenebiliyor. Nikah tarihi de not düşülerek çiftlerin mutlulukları yüzüklerle ölümsüzleştiriliyor.

Siz de söz, nişan ve evlilik yüzükleri için Myra Gold’un ürünlerini tercih edebilir mutluluğunuzu taçlandırabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Söz Nişan Alyansı Söz alyansı modelleri şık ve özgün seçeneklerle MyraGold'da buluştu! Sadakatinize en çok yakışan evlilik, nişan ve söz yüzükleri modellerini inceleyin! modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık Söz alyansı modelleri şık ve özgün seçeneklerle MyraGold'da buluştu! Sadakatinize en çok yakışan evlilik, nişan ve söz yüzükleri modellerini inceleyin! Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!