x
Toptan Altın Kolye, Yüzük, Bileklik, Küpe ve Takı Fiyatları

Toptan Altın Takı Satışı

Myra Gold 80.000'nin üzerinde modelde üretim yapmaktadır. 14 Ayar (585) Altın kolye, yüzük, bileklik, küpe ve diğer takı modellerinde toptan satışımız bulunmaktadır. Uzun yıllardır üretim ve ihracat yapan firmamız, online ortamda toptan altın satışı ile iç piyasaya açılmayı hedeflemektedir.

Web sitemiz üzerinden toptan satınalma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bayilik için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal  Satış

Firmaların müşterilerine veya çalışanlarına sunacağı avantajlı satın alma seçeneklerinde bizde varız! Sizde markanıza özel indirimler için bizimle iletilşime geçebilirsiniz.

Myra Gold Kimdir?

Kuyumculuk ve mücevher sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet vermekte, 13 yıldır da internet mağazacılığı üzerinden satış hizmeti sunmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun; altın yüzük, kolye, küpe ve bilezik modellerimizle her kesime hitap etmekteyiz. 6000 model stoktan teslim imkanı ile ürün çeşitliliğinde geniş bir yelpazemiz bulunmaktadır. Siparişler özel paketinde ve garanti belgesi ile birlikte gönderilmektedir.

 Myra Gold ürün kalitesiyle farkını göstermektedir. 21000+ ürün kargolama ile ihtiyaç ve beklentilere uygun hizmet vererek, müşterilerimize kendini özel hissettirmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.