x

Yeni Sezon Kombin Modelleri ve Altın Takı Önerileri

19 Ocak 2021
Yeni Sezon Kombin Modelleri ve Altın Takı Önerileri

Yeni Sezon Kombin Modelleri ve Altın Takı Önerileri

Yazın gelmesi ile birlikte yeni elbise seçimleri başladı. Yeni elbisenizi tamamlayacak en iyi ürünlerinden biri de elbise seçiminize, kişiliğinize ve modunuza uygun bir altın takı seçimi. Güzelliğinizi altın takılarınız ile pekiştirmek artık çok kolay. Tek yapmanız gereken doğru kombinle hedeflediğiniz yaz görünümüne kavuşmak.

 Size Uygun Elbise- Altın Takı Kombinleri

 Siyah klasik bir elbiseyi kim istemez ki? Peki, her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken siyah klasik elbiseyi hangi altın takı ile tamamlamalısınız? Siyah elbisenizi gündüz işte giyiyorsanız çok zincirli altın bir kolye ile kombinleyebilecekken, akşam dışarı çıkarken tercih ettiyseniz yüz tipinize göre küçük, orta ya da büyük boyutlarda altın halka küpeler ile kombinlemek şıklığınıza şıklık katacaktır.

 Doğru Kombin Nasıl Yapılmalı?

 Çiçekli kruvaze elbiseniz, zarif altın damla kolye ile mi, yoksa damla şeklinde altın küpelerle mi kombinlemek istersiniz? Tercihlerinizi yaparken nasıl hissettiğiniz de seçimlerinizi etkileyecektir. Eğer romantik bir gününüz ise, yazlık belden bağlamalı beyaz bir elbiseyi, kelebek ya da yonca şeklinde altın bir kolye ile kombinlemeyi düşünürken, mavi bir salopeti altın hasır bir bileklikle kombinleyebilirsiniz.

 Sarı etek-ceket takımınıza yakışacak en uygun takılardan biri baş harfinizin yer aldığı altın kolyeler ya da çiçek desenli altın kolyelerdir.

 Size Çok Yakışacak Takı-Kombin Modelleri

 Dorika altın bileklik modelleri ile yeşil mavi tonlarında kruvaze model elbiselerin ne kadar yakışacağını hayal edebiliyor musunuz? Küçük taşlı altın bileklik modelleri ile de uzun etekleri ve pileli modelleri tercih edebilirsiniz. V yaka elbiseleri en iyi tamamlayan takılar ile altın kolyelerdir. O gün hareketli ve eğlenceli bir gününüz ise, çok zincirli ve iki farklı renkten oluşan rose ya da gold tonunda altın kolyeleri tercih edebilirsiniz.

 Kombininiz Sizi Yansıtsın

 Burcunuza uygun takı seçimi ile fark yaratabilirsiniz.

 Kararlı oğlak burçları siyah mini bir elbiseyi damla şeklinde altın bir kolye ve takım küpeleri ile kombinleyebilirler.

 Yaratıcı kova burçları, hasır altını bileklikler ve orta boyutta halka küpeleri çiçek desenli diz üstü bir elbise ile kombinleyebilirler.

 Duygusal balık burçlarına kot elbise ile baget kesim altın bir yüzük ve kolye takımı çok yakışacak. Beyaz altın bu kombinde tercih edilebilir

 Cesur koç burçları, kırmızı mini bir elbiseyi, altın vintage bir küpe ile rahatlıkla kullanabilir.

 Bilinçli boğa burçlarına beyaz keten bir elbise ve beyaz altından mini boy bir küpe çok yakışacak.

 Yaratıcı ikizler burcunun rengi yeşil. Yeşil salaş bir elbise ile kombinledikleri, altın taşlı küpeler ile fark yaratacaklar.

 Şefkatli yengeç burçları pembeyi çok sever. Pembe bir etek ceket takımını, hayvan ya da çiçek figürlü zarif altın bir kolye ve yüzük ile tamamlamak onlara çok yakışacak.

 Gösterişli aslan burçları tek renk bir elbiseyi Trabzon burma ile ya da madalyon kolye ile tamamlayabilirler. Her durumda gösterişlerini koruyacaklardır.

 Temiz başak burçları beyaz rengini çok sever. Beyaz kruvaze bir elbise ile beyaz altından zarif damla şeklinde küpe ve kolye takımı başaklara çok yakışacak.

 Güzel terazi burçlarının en sevdiği renklerden biri mavidir. Nazar boncuklu ya da yonca şeklinde bir kolye ile damla şeklinde bir küpe kombini ve mavi yazlık bir elbise şıklıklarına şıklık katacak.

 Kahverengi tonlarında mini elbiseleri en iyi akrepler taşır. Tabi ki çok zincirli bir kolye ve altın inci bir küpe şıklıklarına şıklık katacak.

 Özgür ruhlu yay burçları için en iyi seçeneklerden biri klasik düz elbiseler;çünkü yay burçları klasik elbiseleri farklı tarzda takılar ile kombinlemeyi severler.

Tüm Burçlar için Öneriler

 Tüm burçlar kendi burçlarının sembollerinden oluşan mini bir altın küpe ile fırfırlı yazlık bir elbiseyi kombinleyebilirler. Klasik bir takım ile de kendi burçlarını ön plana çıkaran takılar iddialı duracaktır.

 Doğru Kombinin Önemi

 Doğru bir elbiseyi, eteği, takımı, ya da günlük bir kıyafeti yanlış takı ile kullanmak hiç istemediğiniz görünümlere yol açabilir. Kombininize uygun takıyı seçerken, o günkü modunuzu, gideceğiniz yeri, hava durumunu, gideceğiniz mekanın açık ya da kapalı olmasını göz önünde bulundurmanız gerekir. Tüm değişkenlere uygun birçok seçenek varken, klasik bir elbise ile kombinlenen doğru yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi takıların etkisi tahminlerinizin ötesine geçecektir. Sıra dışı kombinler içinse daha özgür, farklı, çok renkli altın takı tasarımlarını tercih edebilir, özgüveninize özgüven katabilirsiniz.

Tavsiye yazılar :

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.