x

Yenidoğan Bebek Hediyesi Ne Alınır? Unutulmazı Nasıl Seçilir?

19 Ocak 2021
Yenidoğan Bebek Hediyesi Ne Alınır? Unutulmazı Nasıl Seçilir?

Yenidoğan Altın Bebek Hediyeleri

Bebek sahibi olan yakınlarınızın bu sevincine şık bir hediye ile ortak olabilirsiniz. Yenidoğan bebekler için altın almak en eski geleneklerimiz arasında yer alıyor. Siz de bu gelenekleri yaşatmak için tercihinizi şıklığı ile göz kamaştıran hediye modellerinden yana yapabilirsiniz. Yenidoğan altın bebek hediyeleri artık çok daha fazla sayıda seçenek sunuyor. Oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesi olduğundan söz edebiliriz.

Son dönemde bebek temalı olarak hazırlanan modellerin daha fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Anne ve bebek figürünün kullanıldığı bu tasarımlar şıklıkları ve anlamlı bir seçenek olmaları nedeniyle en çok tercih edilen tasarımlardan biri haline geliyor. Aynı zamanda melek kanadı gibi masumluğu ifade eden modellerin de tercih edilebileceğini belirtelim.

Nazar Boncuklu Yenidoğan Altın Bebek Hediyeleri

Nazar boncukları da elbette popüler olan bebek hediyeleri arasında yer alıyor. Nazar boncuklu bebek bileklikleri de tercih edilebilir. Bu tasarımlar bebeklere zarar vermeyecek bir tasarım eşliğinde hazırlanıyor. İnce ve hafif olduklarından bebeklere takılabiliyor. Üzerindeki nazar boncuğunun kem gözlerden koruduğuna inanılıyor. Bu nedenle bebek sahibi olan ailelere hediye olarak sıklıkla bu tür modellerin alındığını belirtebiliriz.

Işıltılı bir forma sahip olan tasarımlar arasında kalp figürünün kullanıldığı modeller de mevcut. Bebek ve kalp figürünün bir arada kullanıldığı tasarımlar da alternatifler arasında yer alıyor. Aslında model seçenekleri sınırsız sayıda tasarımı içerdiği için bebekler için şık bir tasarım bulmak kolaylaşıyor.

Altından hazırlanan yaka iğnesi ve nazar boncuğu figürünün kullanıldığı tasarımlar da popüler hediyelikler arasında yer alıyor. Daha sade görünen bir model seçimi yapmak isteyenler ise zincir modellerine yönelebilir. Zincirli bileklik çeşitleri bebekler için uygun forma sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Bu tasarımlar yalın duruşları ile sadelikten doğan şıklığı net bir şekilde yansıtıyor.

Bebek hediyelikleri olarak tercih edilebilecek çok sayıda farklı tasarımı sitemizden de inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun onlarca model seçeneği arasında aklınızdaki tasarımı bulmanız da gayet kolay olacak. Sarı ya da beyaz altın seçenekleri eşliğinde göz atabileceğiniz model seçenekleri yakınlarınızın bebek heyecanına ortak olmanız için son derece ideal!
Myra  Gold ‘un yenidoğanlar için tasarladığı ömür boyu saklayacağı 14 ayar altın bebek iğnesi modellerini linkten keşfedebilirsiniz.

Büyükler gibi çocuklarında bir takı modası var elbette. Her ne kadar moda kendi çizgisinde devam etse de çocuklarında kendi stillerini belirlediği modern bir çağda yaşıyoruz.
Beğenmedikleri şeyleri yemiyor, sevmedikleri yerlere gitmiyor ve hoşlanmadıkları hiç bir şeyi giymiyor ve takmıyorlar.
Kendi benliklerini küçük yaşlardan itibaren belli etmeye başlayan yeni nesil çocuklara artık söz geçirmek çok zor. Neredeyse onlarsız onlar için alışverişe dahi çıkamıyoruz çünkü aldıklarınızı beğenmiyorlar.

Yeni nesil çocukların zevklerine kulak vererek tasarlanan harika altın çocuk takı modelleri ile Myra Gold yeni doğan hediye fikirlerinden tutun da doğum günü hediyesi için çocuklara özel onlarca modeli sizler için bir araya getirdi.

Sevdiklerinize özel günlerinde armağan edebileceğiniz şık tasarımları linkten inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.