Yüzük Küpe Takımlar

Işıltısıyla göz kamaştıran altın birbirinden şık ve estetik stiller kullanılarak takı setlerine dönüşüyor. Göz kamaştıran tüm altın setler kategorimiz içerisinde sizi bekliyor.

Kıymetli taşlarla süslenerek renkli ve ışıltılı bir görünüm kazandırılan modeller; kırmızı, beyaz ve sarı altın kullanılarak hazırlanıyor. Tasarımlar arasında iki farklı altın renginin bir arada kullanıldığı modelleri de görebilirsiniz.

Kolye, küpe, yüzük ve bileklik gibi takılardan oluşan setler arasında ikili, üçlü ya da dörtlü tasarımları tercih edebilirsiniz. Yakınlarınıza hediye olarak da seçebileceğiniz zarif altın setler ince detayları ile beğeni topluyor.

Swarovski, zirkon, brown, firuze ve onix gibi kıymetli taşlarla süslenmiş olan dizaynlar aynı zamanda ışıltılı ve renkli bir görünüm de ortaya çıkarıyor. Yuvarlak kesim eşliğinde tasarımlara kazandırılan kıymetli taşlar, setlere farklı bir şıklık kazandırıyor.

Altın set modellerini Myra Gold avantajları eşliğinde hemen inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Yüzük Küpe Takımlar Altın set koleksiyonunda her tarza uygun modeller bulabilirsiniz. Altın set fiyatları hakkında bilgi almak ve bütçenize uygun modeli seçmek için tıklayın. modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık Altın set koleksiyonunda her tarza uygun modeller bulabilirsiniz. Altın set fiyatları hakkında bilgi almak ve bütçenize uygun modeli seçmek için tıklayın. Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!