Sepetim

Mini Sepet

El İşi Alyans
Tamamının el işçiliği ile üretildiği ve kusursuz görünümü ile farkını tüm detaylarıyla belli eden el işi alyans modellerini kategori içerisinde inceleyebilirsiniz.
Sarı, beyaz ve kırmızı altın kullanılarak dizayn edilen el işi alyans evlilik yüzükleri arasında siyah rengin de kullanıldığı modelleri görebilirsiniz. Geometrik figürlerin büyük bir ustalıkla işlendiği tasarımlar, dinamik duruşuyla da beğeni topluyor.
Parlak ve kıymetli taşlarla süslenmiş olan alyans tasarımları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Son derece estetik bir duruş sergileyen modeller, ince ve zarif ya da kalın ve gösterişli tasarımlardan oluşuyor.
Evlenme teklifi için de kullanılabilecek olan el işi alyanslar el işçiliğinin farkını ortaya koyuyor. Erkekler ve kadınlar için tasarlanmış olan yüzük modellerine alternatif olarak unisex modelleri de inceleyebilirsiniz.
Altının eşsiz duruşunu yansıtan tüm takı modellerini zengin bir model yelpazesi eşliğinde inceleyebileceğiniz Myra Gold, el işi alyansları da avantajlarla satın almanızı sağlıyor.

1 madde

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. El İşi Nişan Evlilik Alyansı
    -30%
    El İşi Nişan Evlilik Alyansı
    Özel Fiyat 1.792 ₺ Normal Fiyat 2.560 ₺

1 madde

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla