Sepetim

Mini Sepet

Evlilik Teklifi Yüzükleri
Her bütçeye uygun birbirinden güzel tektaş evlilik teklifi yüzüklerinden istediğinizi seçebilir, bu önemli anı mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Myra Gold'un en özel evlenme teklifi yüzüğü modelleri ile aşkınızı ilan edin! En asil tek taş altın evlenme teklifi için yüzük seçeneklerine göz atın!
Aşkını En İyi Şekilde Göstereceğin Evlilik Teklifi Yüzük Modelleri 8 Taksit ve Ücretsiz Kargo Fırsatlarıyla Myra Gold'ta...

Evlilik Teklifi Yüzüğü Seçimi

Evlilik teklifi anı, kadın ver erkekler için hayatlarının en önemli anlarındandır.  Günler öncesinden hazırlıklar yapılarak anın kusursuz olması için büyük bir emek harcanır. Hazırlıkların en önemlisi yüzük seçme dönemidir. Yüzüğün şıklığı maaliyeti,yoğunluğu, parlaklığı gibi özellikler arasından en uygunu tercih edilerek, teklif için her şey hazır duruma getirilir.
Geçmişte tüm evlilik teklifleri genelde tektaş pırlanta yüzük ile yapılmaktadır. Bu gelenek günümüzde de devam ederek, sevdikleri kadına evlilik teklifi yapacak erkekler şık, zarif bir tektaş yüzük tercih etmektedir.
Evlilik teklifi yüzüğü, evlilik öncesinde sol elin yüzük parmağına takılmaktadır. Bunun anlamı, söz yüzüklerinin takılmasına kadar geçen zaman içinde gelin adayının nişanlı olduğunu göstermesidir. 
Evlilik Teklifi yüzük fiyatları tercih edeceğiniz yüzüğün özelliklerine değişmektedir. İndirimli evlilik teklifi yüzüğü fiyatları Myra Gold'ta Sizleri bekliyor. Birbirinden etkileyici evlilik teklifi yüzük modellerinden dilediğinizi seçip 'evet' cevabı için ilk adımı atın.

6 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. 14 Ayar Altın Çift Sıra Taşlı Tektaş Yüzük
  -30%
  14 Ayar Altın Çift Sıra Taşlı Tektaş Yüzük
  Özel Fiyat 1.372 ₺ Normal Fiyat 1.960 ₺
 2. 14 Ayar Altın Okyanus Mavisi Taşlı Yüzük
  -30%
  14 Ayar Altın Okyanus Mavisi Taşlı Yüzük
  Özel Fiyat 806 ₺ Normal Fiyat 1.151 ₺
 3. 14 Ayar Altın Gül Pembesi Taşlı Yüzük
  -30%
  14 Ayar Altın Gül Pembesi Taşlı Yüzük
  Özel Fiyat 1.134 ₺ Normal Fiyat 1.620 ₺
 4. 14 Ayar Altın Atlantik Mavisi Yüzük
  -30%
  14 Ayar Altın Atlantik Mavisi Yüzük
  Özel Fiyat 1.271 ₺ Normal Fiyat 1.816 ₺
 5. 14 Ayar Altın Yarım Tur Tektaş Yüzük
  -30%
  14 Ayar Altın Yarım Tur Tektaş Yüzük
  Özel Fiyat 1.515 ₺ Normal Fiyat 2.164 ₺
 6. 14 Ayar Altın Tektaş Yüzük
  -30%
  14 Ayar Altın Tektaş Yüzük
  Özel Fiyat 975 ₺ Normal Fiyat 1.393 ₺

6 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla