Zincirli & Tasarım Küpeler

Zarif ve estetik görünümleri ile her kadının sevdiği aksesuarlarda biri olan

zincirli altın küpe

modellerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Günlük kullanım için de uygun olan modeller şıklığına düşkün kadınlar için tasarlanıyor.

Sarı, kırmızı ve beyaz altın kullanılarak hazırlanmış çok sayıda model içerisinde sade tasarımların yanı sıra uç bölümünde kibar bir figürün bulunduğu tasarımlar da yer alıyor.

Yıldız, kalp, çiçek, halka, balık ve daha pek çok figür zarif bir tasarım eşliğinde küpe modellerinde kullanılıyor. Aynı zamanda zirkon taş kullanılarak daha ışıltılı bir görünüme sahip olan modeller de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Beyaz ve siyahın yanı sıra renkli taşlar kullanılan modeller farklı tasarımları sevenlere hitap ediyor.

Kulağa kolaylıkla takılıp çıkarılabilen ve hafif olmasıyla da günlük kullanım için tercih edilebilen

zincir altın küpe

modelleri hakkında merak ettiklerinizi müşteri temsilcilerimize sorabilir, Myra Gold güvencesi ile dilediğiniz

zincirli küpe

modelini satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Zincirli & Tasarım Küpeler Zincir küpe modelleri zarif ve estetik görünümü ile şıklığına düşkün kadınları büyüler. Altın zincir küpe modellerine Myra Gold güvencesiyle sahip olun. modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık Zincir küpe modelleri zarif ve estetik görünümü ile şıklığına düşkün kadınları büyüler. Altın zincir küpe modellerine Myra Gold güvencesiyle sahip olun. Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!